• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Sposoby na skórę w okolicach bikini wolną od zbędnego owłosienia

admin      0    100 Views

Sposoby na skórę w okolicach bikini wolną od zbędnego owłosienia

Bujne włosy na głowie są jak najbardziej mile widziane, ale te pod pachami, na nogach czy w okolicach bikini już niekoniecznie. Panie dwoją się i troją, aby mieć gładką, wolną od owłosienia skórę. Nie jest to jednak proste ze względu na to, że włosy odrastają i zdają się być coraz bardziej widoczne. Od wieków wymyślane są nowe metody usuwania zbędnego owłosienia. Rozwój technologii sprawił, że mamy do wyboru sporo rozwiązań, łącznie z tymi innowacyjnymi i skutecznymi.

Jak depilować bikini?

Jest wiele sposobów na pozbycie się zbędnego owłosienia z okolic bikini. Najszybszą i najpopularniejszą metodą jest sięgnięcie po maszynkę i zgolenie tego, co nam się nie podoba. Jest to szybkie i tanie, ale efekty nie utrzymują się długo. Ponadto zwiększa się ryzyko skaleczenia i podrażnienia skóry. Nierzadko zdarza się, że wraz z odrastającymi włoskami pojawiają się ropne krosty. Włoski mają też tendencję do tego, że stają się coraz bardziej szorstkie w dotyku. Mniej inwazyjną opcją są kremy i żele do depilacji. Dostępne są one w wielu wersjach, więc każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Niestety takie kremy nie usuwają włosów z całymi cebulkami i część włosa może nadal być widoczna. Dużo lepsze efekty pozwala uzyskać depilacja woskiem, gdyż usuwany jest włos wraz z cebulką. W ten sposób można uwolnić się od zbędnego owłosienia na okres nawet dwóch miesięcy. Minusem jest bolesność zabiegu.

Skuteczny sposób na długotrwałe pozbycie się zbędnego owłosienia z okolic bikini

Coraz większą popularnością cieszą się zabiegi z wykorzystaniem lasera, czyli innowacyjnego urządzenia o wielu możliwościach. Jedną z nich jest usuwanie niechcianego owłosienia z różnych obszarów ciała, w tym z okolic bikini. Zaletą depilacji laserowej jest przede wszystkim jej skuteczność i bezinwazyjność. Możliwe staje się usunięcie zbędnego owłosienia na trwale i to z dowolnej części ciała. Można raz na zawsze zapomnieć o konieczności regularnego depilowania włosów. Wystarczy raz na rok wykona zabieg utrwalający, aby przez kolejny cieszyć się skórą w okolicach bikini wolną od włosków. Decydując się na takie rozwiązanie, warto wybrać się do sprawdzonego gabinetu. Godny polecenia jest proclinic.pl/depilacja-laserowa/. Do wyboru jest zarówno zabiegu pojedynczego, jak i serii kilku w pakiecie. Najlepsze efekty w postaci gładkiej i pięknej skóry przez długi kres czasu można uzyskać właśnie po kilku zabiegach. W przypadku włosów występują trzy fazy wzrostu, dlatego konieczne jest powtórzenie zabiegu z użyciem lasera, aby był w stanie zadziałać na wszystkie.

Leave a Reply