• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Opisywanie towaru dodawanego do kartoteki (LoMag) cz. 3

admin      0    107 Views

Opisywanie towaru dodawanego do kartoteki (LoMag) cz. 3

Posiadając program do magazynowania warto dostosować go do własnych potrzeb. Dzięki temu obsługa magazynu lub sieci obiektów magazynowych będzie o wiele łatwiejsza. W teorii nie ma konieczności dokładnego opisywania towarów. Warto jednak uzupełnić kartotekę produktów o podstawowe informacje, tak aby korzystanie z oprogramowania przebiegało intuicyjnie. System do magazynu (http://www.lomag.pl) daje nam możliwość szczegółowego opisania każdego produktu znajdującego się w magazynie.

Sugerowane ceny

Nie musimy wpisywać w kartotece produktów sugerowanych cen, jednak warto podkreślić, że wartości te mogą przyspieszyć nam wykonywanie wielu czynności. Przede wszystkim dzięki nim szybciej stworzymy dokumentację. Możemy określić sugerowaną cenę zakupu oraz sugerowaną marżę. Podczas tworzenia dokumentów program podpowie nam wcześniej wskazaną wartość. Nie będziemy musieli więc ręcznie wyszukiwać sugerowanych cen, a proces ten przebiegnie w sposób zautomatyzowany.

Kiedy warto określić sugerowane ceny?

Wielu użytkowników zastanawia się, kiedy korzystnie określić jest sugerowane ceny. Jest to dobry wybór w przypadku produktów, których ceny nie zmieniają się zbyt często. Oczywiście możemy ręcznie zmienić cenę podczas edytowania dokumentu, jednak jest to dość uciążliwe. Właśnie dlatego warto zdefiniować tę wartość w kartotece produktów. W dowolnym momencie możemy zmodyfikować sugerowaną cenę, czy też marżę. Możemy również całkowicie usunąć te parametry, jeśli nie będą one dla nas przydatne podczas tworzenia dokumentacji.

Leave a Reply