• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Jak zaaranżować luksusową łazienkę?

admin      0    87 Views

Jak zaaranżować luksusową łazienkę?

Luksusowa łazienka to marzenie wielu osób. Może być prawdziwą ozdobą domu, a do tego daje ogromne poczucie komfortu swoim użytkownikom. Jak ją urządzić? W co zainwestować? Czy liczy się tylko przepych, czy podstawą jest funkcjonalność?

Luksusowe sprzęty

Wyposażenie łazienki powinno być najwyższej klasy. Piękna umywalka nablatowa z elegancką szafką to podstawa wystroju. Gdy wystarczy miejsca – można nawet zdecydować się na dwie umywalki obok siebie. To rozwiązanie, które jest nie tylko ekstrawaganckie, ale też bardzo wygodne. Dzięki niemu aż dwie osoby mogą przygotowywać się do wyjścia z domu – równocześnie! Za najbardziej luksusowe uznaje się szafki łazienkowe wykonane z drewna. Ważne, by rysunek jego struktury był widoczny i wyraźny. Bardzo często jest jedyną ozdobą łazienki. Dlatego, musi być piękny. Jego świetnym uzupełnieniem są blaty z naturalnego kamienia. Wydają się dość ciężkie, ale dają niesamowite poczucie luksusu. Warto też pamiętać, że materiały te są wyjątkowo trwałe. Jeżeli nawet wydają się drogie, to jest to inwestycja na lata. Wybierając umywalki nablatowe, nie można pomijać eleganckiej armatury. Dobrze jest stawiać na modele produkowane przez znane i renomowane firmy. Są one lepszej jakości niż tanie baterie niewiadomego pochodzenia. Z całą pewnością będą dłużej sprawne i dłużej zachowają swój nienaganny wygląd. Ma to szczególnie ważne znaczenie w przypadku błyszczącej armatury oraz tej kolorowej.

Wanna, czy prysznic?

W naprawdę luksusowej łazience to pytanie nie ma racji bytu. Po co wybierać, skoro można mieć oba? Można kupić dwa osobne sprzęty albo ekskluzywną wannę z parawanem – https://tanialazienka.com/wanny-narozne-owalne.html. Można w niej swobodnie brać prysznic, równocześnie korzystając z dobrodziejstw hydromasażu. Warto wybierać modele z wbudowanym radiem. Dzięki temu kąpiel zamienia się w fantastyczny czas relaksu. Z takiej wanny po prostu nie chce się wychodzić. Najważniejsze by wanna była sporych rozmiarów i była wyposażona w hydromasaż. Inaczej – nie jest luksusowa.

Bidet

W ekskluzywnej łazience bidet jest obowiązkowy. Podstawowe wyposażenie łazienki go nie obejmuje, ale nie oszukujmy się – bidet jest wygodny i kojarzy się z luksusem. Z tego powodu, koniecznie trzeba go uwzględnić w projekcie łazienki.
Najczęściej, bidet montuje się obok sedesu. Powinny być w tym samym stylu. Często, producenci mają w swojej ofercie oba te sprzęty w jednej kolekcji. Dzięki temu wystrój łazienki jest spójny i kompletny. Z gotowych serii, powinni korzystać przede wszystkim ci, którzy nie radzą sobie z samodzielnym zestawianiem sprzętów.

Leave a Reply