• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Przesyłki paletą

admin      0    99 Views

Przesyłki paletą

Palety są bardzo użytecznymi akcesoriami w procesach logistycznych. Dzięki ich stabilnej, prostej i twardej konstrukcji oraz trwałego drewna, można na niej ustawić wiele cięższego asortymentu i to w kilku warstwach. Palety mogą być też użyteczne dla prywatnych osób, które potrzebują za jednym razem wysłać przedmioty, których waga jest wysoka. Warto w tej sytuacji zapoznać się z ofertą dla biznesu firm, które pomogą nam i zorientować się, jakie firmy kurierskie mają wymagania co do asortymentu.

Przesyłki paletowe

Bardzo cenne mogą być zarówno tanie palety krajowe, jak i zagraniczne. Postęp i chęć zaprezentowania się pozytywnie większej ilości osób wymaga możliwości transportowania przeróżnych towarów. Dlatego firmy kurierskie oferują klientom dostosowanie palety ze względu na wagę, szerokość, wysokość, jak i długość tak, aby cały asortyment mógł się na nich zmieścić. Klient ma również możliwość, aby kurier skontaktował się przed przyjazdem w celu potwierdzenia, że przesyłka może zostać dostarczona na miejsce. Ponadto, kupujący może zażyczyć sobie, by kurier miał właściwy druk ze sobą.

Paleta kurierem przesyłana

Różne firmy kurierskie mają różne oferty usług. Niektórzy mogą odmówić przyjęcia poszczególnych akcesoriów, np. części samochodowych. Z reguły minimalna waga towaru, kiedy paleta staje się niezbędna, to 50 kilogramów. Trzeba pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu asortymentu i właściwym ułożeniu go na palecie – od najcięższych przedmiotów na spodzie do coraz lżejszych u góry.

Leave a Reply