• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Manchester City szuka nowych zawodników

admin      0    169 Views

Manchester City szuka nowych zawodników

W najbliższym oknie transferowym angielski klub Manchester City przeznaczył aż 200 milionów funtów na zdobycie nowych zawodników do drużyny. Trener Pep Guardiola ma na celowniku kilka dużych nazwisk.

Poszukiwani zawodnicy do ofensywy

Trener klubu Manchester City Pep Guardiola chciałby polepszyć ofensywę swojego zespołu, dlatego planowane transfery mają koncentrować się przede wszystkim na zawodnikach, którzy sprawdzili się na pozycji atakujących.

Wynika to z faktu, że po zakończeniu sezonu z klubu prawdopodobnie odejdzie Sergio Aguero. Jest to głównie kwestia trudnych negocjacji między nim a klubem. Dodatkowo trener będzie musiał poszukać dodatkowych zawodników na pozycje pomocnika oraz obrońcy, aby wzmocnić zespół również w tym obszarze.

Kto dołączy do drużyny Manchester City?

Na nowe transfery klub Manchester City ma zarezerwowaną zawrotną sumę aż 200 milionów funtów. Tak duża kwota pozwala na przyciągnięcie do klubu wielu znanych nazwisk. Na co przeznaczy ją Pep Guardiola? Na razie nie padły żadne konkretne deklaracje, ale w kuluarach mówi się o kilku zawodnikach.

Wśród najczęściej powtarzanych znajdują się takie jak Erling Haaland, który obecnie gra dla klubu Borussia, Romel Lukaku z Interu i Darwin Nunez z klubu Benfika. Selekcjoner Manchesteru City poszukuje również innych zawodników na pozostałe pozycje, dlatego fani brytyjskiego klubu mogą w najbliższym czasie spodziewać się ciekawych zmian.

Klub Manchester City, który obecnie posiada tytuł wicemistrza Anglii, zajmuje również wysoką pozycję w Premier League.

Leave a Reply