• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Wyjątkowy wyjazd na narty na Słowację 2019/2020

admin      0    128 Views

Wyjątkowy wyjazd na narty na Słowację 2019/2020

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd na narty na Słowację w trakcie Ferii zimowych 2020 do Terchovej. W Terchovej doświadczysz podczas ferii zimowych 2020 wiele zabawy i rozrywki. Nieważne czy jesteś narciarzem lub wybierasz się na ferie zimowe po prostu odpocząć i zrelaksować się z rodziną w przyrodzie, z pewnością wybierzesz to, co sprawi, że twoje wakacje będą przyjemne i ciekawe.

Jazda na nartach jest jedynie jedną z wielu możliwości aktywnego spędzenia czasu. Ferie zimowe można urozmaicić na przykład marszem na rakietach śnieżnych wśród zaśnieżonych gór. Ten niekonwencjonalny rodzaj aktywnego wypoczynku przeprowadzi cię po ciekawych miejscach gór Małej Fatry. Kolejną możliwością wypoczynku w przyrodzie jest obserwowanie ptaków. Pasjonujące obserwowanie ptaków, tzw. birdwatching jest ulubioną czynnością ekoturystów, szczególnie z zachodniej części Europy. Na Słowacji czy w Polsce jest to stosunkowo rzadki sposób aktywnego wypoczynku, jednak pod kierownictwem zoologa oferuje wyjątkowe doznania.

Zimową porą ulubionym zajęciem jest również tropienie zwierzyny. W ramach tropienia nauczymy cię podstawy tropienia oraz poznawanie innych znaków pobytu zwierząt. Po teoretycznych podstawach następuje spacer w przyrodzie. Równie ciekawym pomysłem na spędzienie czasu jest Program lawinowy. W ramach tego programu nauczysz się wiele o zagrożeniu lawinowym oraz zasadach poruszania się w terenie lawinowym.

Na zimowe wakacje polecamy noclegi w domkach Uhorčík, Ilčík i Rajnoha. Na sezon zimowy 2020 przygotowaliśmy kilka korzystnych pakietów, z którymi przyjeżdżasz tanio na narty. Otrzymasz zakwaterowanie, skipassy oraz wellness w super cenie. Oferujemy możliwość wyżywienia w formie śniadań, śniadań i obiadokolacji lub pełnego wyzywienia.

Leave a Reply