• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Olejki eteryczne Doterra – czy warto?

admin      0    172 Views

Olejki eteryczne Doterra – czy warto?

Z pewnością wiele osób nie ma pojęcia, jaka siła tkwi w naturalnych olejkach eterycznych. Stanowią one źródło dobroczynnych związków, które nie tylko pielęgnują, ale również odżywiają skórę. Ponadto oddziałują one na różnorodne obszary organizmu – nie tylko na ciało, ale również psychikę. Oczywiste jest to, że należy znaleźć produkt, który będzie cechował się wysoką jakością. Niestety w sprzedaży można znaleźć wiele olejków naszpikowanych konserwantami. Marka Doterra stawia na pełnowartościowy skład, który pozbawiony jest zbędnych substancji.

Co warto wiedzieć o marce Doterra?

Olejki Doterra cieszą się ogromnym uznaniem tych, którzy stawiają na produkty pochodzenia naturalnego. Opisywana marka funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Zdobyte doświadczenie sprawia, że oferta jest w pełni przystosowana do potrzeb nawet najbardziej wymagających osób. Przedstawiany producent wywodzi się z USA, jednak jego towary można zakupić niemal na całym świecie. Trzeba podkreślić, że powstają one w zgodzie z rygorystycznymi normami oraz standardami. Wszystko po to, aby osiągnąć najwyższy stopień skuteczności oraz bezpieczeństwa stosowania. Oczywiście oferta jest różnorodna oraz interesująca. Można znaleźć w niej godne polecenia kosmetyki np. szampony, żele do mycia ciała, pasty do zębów. Dobrze jest wspomnieć także o suplementach diety.

Dlaczego warto stosować olejki eteryczne?

Naturalne olejki eteryczne marki Doterra można stosować na wiele różnych sposobów, dzięki czemu są one uznawane są wielozadaniowe. Wiele zależy od tego, jaki produkt wybierzemy. Kluczową rolę odgrywa tutaj skład. Na szczęście jest w czym wybierać, a więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto oferta omawianej marki stale się powiększa. Olejki zawierające substancje odżywcze pochodzenia roślinnego mogą działać rozluźniająco, antybakteryjnie, czy też przeciwgrzybicznie. Szczególną uwagę warto zwrócić na olejek lawendowy, który zapewnia prawdziwe ukojenie. Jest to świetna propozycja dla osób zestresowanych, czy też przepracowanych. Sporą popularnością cieszą się również olejki miętowe, które działają pobudzająco. Ponadto mogą one okazać się pomocne podczas leczenia infekcji dróg oddechowych.

Jak rozpoznać dobry skład?

Olejki DoTerra opinie stanowią najlepszy dowód na to, że są to produkty bezpieczne, a jednocześnie efektywnie działające. Głównym powodem jest starannie zaprojektowana formuła. Rozpoznanie dobrego składu nie jest trudnym zadaniem. Przede wszystkim warto jest stosować się do zasady „im mniej konserwantów, tym lepiej”. Konkurencyjne marki bardzo często dodają do swoich produktów związki chemiczne, które np. poprawiają konsystencję, nadają smak lub zapach, czy też przedłużają termin przydatności do użytku. Marka Doterra stawia wyłącznie na naturalne związki nieprzeciętnej jakości. Nie są one pozyskiwane z przypadkowych roślin. Producent dba o to, aby zostały one zerwane w odpowiedniej fazie wzrostu. Ogromną rolę odgrywa również pochodzenie, ponieważ marka współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi hodowcami.

Leave a Reply