• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Czym jest edytor etykiet (LoMag)?

admin      0    114 Views

Czym jest edytor etykiet (LoMag)?

Program magazynowy LoMag to połączenie wysokiej funkcjonalności oraz prostej obsługi. Wydaje się być to idealnym rozwiązaniem dla firm, które dążą do wzrostu efektywności. Proces zarządzania stanie się o wiele łatwiejszy. Kolejnym plusem jest korzystna cena, dzięki której nie musimy obawiać się wysokiego obciążenia finansowego. Jeśli nie jesteśmy przekonani do zakupu, to warto rozważyć instalację wersji demonstracyjnej. Wspomniane oprogramowanie oferuje wiele ciekawych funkcji. Jednym z praktycznych narzędzi jest edytor etykiet.

Stworzenie karty towaru

Projektowanie etykiet ułatwia znakowanie towarów. Jest to świetna opcja dla tych, którzy stawiają na personalizację. Warto wiedzieć, że to od nas zależy, jakie informacje będą znajdować się na danej etykiecie. W sposób automatyczny zostanie ona uzupełniona, jeśli tylko w kartotece znajdują się niezbędne informacje. Jest to sporą oszczędnością czasu. Wystarczy jedynie wydrukować gotowe etykiety, a następnie umieścić ja na produktach. Trzeba jednak pamiętać o tym, że dostęp do edytora etykiet otrzymujemy wtedy, gdy w bazie znajduje się minimum jeden produkt.

Zaawansowany kreator

Etykiety z kodami kreskowymi wykorzystywane są w wielu różnych sytuacjach. Wszystko zależy więc od naszych indywidualnych potrzeb. Trzeba dodać, że kreator jest maksymalnie rozbudowany. Dzięki temu łatwiej będzie nam dopasować projekt do własnych oczekiwań. Mamy wpływ nawet na najmniejsze detale, co znacząco podnosi komfort użytkowania. Nie zapominajmy o drukarce, która powinna być skonfigurowana z posiadanym oprogramowaniem.

Leave a Reply