• asiathemes.com
  • (2)245 23 68

Co to za numer – sprawdź w pięć minut

identyfikacja połączeń
admin      0

Co to za numer – sprawdź w pięć minut

W pamięci naszych aparatów telefonicznych posiadamy setki, a czasem nawet tysiące numerów. Mimo to zdarza się, że spoglądając na ekran urządzenia głowimy się kto dzwonił.
Bywa, że nie mamy ochoty odbierać kolejnej rozmowy od natrętnego ankietera, lub przedstawiciela handlowego dzwoniącego z następną oszałamiającą propozycją w tym tygodniu. Naciskamy wówczas automatycznie czerwoną słuchawkę. Po czasie przychodzi refleksja: co to za numer? Może ktoś z naszych znajomych dzwoni pożyczonego telefonu w jakiejś bardzo ważnej sprawie? A może ciocia z Katowic w końcu kupiła sobie komórkę? Na szczęście mając dostęp do Internetu bardzo łatwo można to sprawdzić.
Wystarczy wejść na stronę portalu, który oferuje usługę weryfikowania numerów telefonów. Wystarczy, że podamy ciąg cyfr widoczny na ekranie naszego aparatu. Szukany numer z dużym prawdopodobieństwem uda się szybko odnaleźć w bazie. Otrzymamy informację nie tylko o tym, do kogo on należy. Dostępne są również często opinie na jego temat umieszczone przez innych użytkowników portalu.
Taka identyfikacja pomoże nam w podjęciu decyzji, czy warto oddzwonić, lub odebrać telefon, kiedy dany numer po raz kolejny będzie próbował skontaktować się z nami. Unikniemy wówczas nieporozumień, niemiłych sytuacji oraz niepożądanych kontaktów służbowych lub towarzyskich.
Zamiast zastanawiać się godzinami nad tym, czyj to numer, sprawdź to w pięć minut. Rozmawiaj przez telefon tylko z tym, z kim masz ochotę, oszczędź sobie bezcelowych pogadanek z infolinią.

Autor: http://infonumer.pl/

Leave a Reply