• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Z czego wynika popularność plis?

admin      0    113 Views

Z czego wynika popularność plis?

Praktycznej i estetycznej rolety nie trzeba zbyt długo szukać. Do wyboru mamy szereg plis okiennych, które można z łatwością dopasować do każdego wnętrza i cieszyć się unikalną dekoracją, która ochroni pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się i spojrzeniami osób trzecich. Na korzyść tego typu rolet przemawia wiele ich zalet, które warto czym prędzej poznać.

Poznaj zalety plis okiennych

Rolety plisowane cieszą się coraz większą popularnością, co wynika w głównej mierze z ich funkcjonalności i ciekawego designu. Innowacyjność plis okiennych tkwi w możliwości przesłonięcia dowolnego fragmentu szyby. To właśnie w ich przypadku możemy zasłonić tylko środek okna, pozostawiając odsłoniętą jego górną i dolną część. Na próżno będzie liczyć na coś takiego przy zwykłej rolecie. Nie trzeba całkowicie odcinać się od źródła światła z zewnątrz, ale tylko przysłonić fragment szyby, co jest dużą wygodą. Kolejną zaletą będzie możliwość montowania plisy razem z prowadnicami na oknach dachowych. Tradycyjna roleta nie nadaje się do pomieszczenia na poddaszu, ale plisa świetnie przylega do okna i to niezależnie od pozycji, w której się znajduje. Znika problem z odstającym materiałem, jego powiewaniem na wietrze. Nie trzeba nawet zawieszać żadnych firan.

Plisy okienne dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można dobrać je do stylistyki wnętrza. Do wyboru mamy plisy zarówno w stonowanych i jasnych barwach, jak również modele ciemniejsze czy w bardziej intensywnych kolorach. Jako, że rolety plisowane nie zajmują wiele miejsca, sprawdzą się dosłownie wszędzie, łącznie z pomieszczeniami o ograniczonym metrażu. Można nawet powiedzieć, że takie plisy optycznie powiększają wnętrze. Montaż i demontaż tej rolety nie sprawia żadnych problemów. Co więcej, w każdej chwili można ją zdjąć i wyprać materiał, co czyni roletę bardzo higieniczną. Utrzymanie jej w czystości jest bardzo łatwe i można robić to ręcznie. Nie trzeba martwić się tym, że plisy zostaną w jakikolwiek sposób uszkodzone podczas zamykania i otwierania okna. Są zaprojektowane w taki sposób, aby ich konstrukcja była sztywna i stabilna.

Artykuł powstał we współpracy z http://roletypremium.pl/plisy-warszawa/ // roletypremium.pl – Plisy w Warszawie

Leave a Reply