• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Warszawskie zaproszenia na ślub

admin      0    98 Views

Warszawskie zaproszenia na ślub

Światowa stolica nie pozostawia wątpliwości, że zaproszenia na ślub w Warszawie muszą być równie światowe, co samo miasto. Oryginalne, pełne ekspresji i humoru – takie właśnie powinny być i tak oczywiście być mogą.

Konkretnie i szybko

Zaproszenia na ślub Warszawa kojarzą się z szybką, konkretną akcją organizacji i rozpoczęcia planowanej imprezy zgodnie z oczekiwanym czasem. To jednak nie jest impreza taka jak inne. To ślub i wesele, których nie można planować szybko i w pośpiechu. Można jednak pokusić się o narysowanie tego pośpiechu. Młoda para pędząca przed ołtarz w sportowych butach, czy też zmęczeni po biegu przyszli małżonkowie opierający się o drzwi kościoła – każdy pomysł jest dobry, jeśli ukazuje bodajże małe ziarenko prawdy. Oszałamiające podobieństwo twarzy do zdjęć, które otrzyma rysownik jako wzór zadziwi nie tylko zapraszanych gości, ale również i samych małżonków.

Współczesna pamiątka

Przy milionie – dosłownie – wykonanych na uroczystości zdjęć warto będzie mieć ten rysunek, który od początku do końca powstawał przy naszym czynnym udziale. Wszelkie detale tak pieczołowicie opisane rysownikowi, naniesione na papier zyskały życie, jak już na zawsze pozostanie na rysunku. Świetna kreska i humor rysownika oddadzą wszystko, na czym klientom zależy, a doskonale wyostrzone charakterystyczne cechy narzeczonych wzbudzą uśmiech na ich twarzach jeszcze długie lata po ślubie. Umieszczenie takiego rysunku na ślubnym zaproszeniu to niebywale dobry pomysł, ponieważ razem z treścią będzie stanowił niezwykle cenną rodzinna pamiątkę, która będzie zawierać również te ważne słowa, jakie sprowadziły wszystkich gości na uroczystość zaślubin, a później na wspaniałe przyjecie, na którym wszyscy, bez żadnego wyjątku, bawili się na parkiecie do białego rana, tworząc wspaniałe materiały na przyszłe zaproszenia ślubne z obrazkami karykaturalnymi, których bohaterami mieliby zostać goście, aktualnie niewiedzący o tym, że wezmą kiedyś ślub.

Leave a Reply