• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

W Mielnie

admin      0    104 Views

W Mielnie

Znalezienie optymalnego miejsca na wakacje wiąże się z dokładną analizą i wieloma przemyślanymi decyzjami. Trzeba wpierw zwrócić uwagę na własne możliwości budżetowe i czy możemy pozwolić sobie na luksusowe warunki, czy też wolimy więcej zaoszczędzić. Często okazuje się, że rzeczywistość nas weryfikuje i z wymarzonych wakacji na Wyspach Kanaryjskich nie wychodzi nic. Jednak warto mieć na tę okoliczność przygotowaną opcję alternatywną. Pobyt w Polsce, w jednym z nadmorskich kurortów też może wiązać się ze wspaniałymi wspomnieniami i niezwykłą przygodą.

Atrakcje w Mielnie

Jednym z atrakcyjniejszych miejsc położnych nad Morzem Bałtyckim, jest Mielno. To miejscowość doskonała zarówno dla osób poszukujących zabawy, wypoczynku, jak i turystów, czy fanów sportów wodnych. Jezioro Jamno pozwala na spokojne wędkowanie i wypożyczenie sprzętu, dzięki któremu można realizować swoje pasje. Spacery wieczorami Promenadą Przyjaźni po piaszczystych plażach dostarczają wspaniałych widoków, a jednocześnie za sprawą jodowanego powietrza działają pozytywnie na samopoczucie człowieka. Każdy, kto odwiedza Mielno trafia także na Latarnię Morską w Gąskach – jedyną w swoim rodzaju, drugą co do wielkości w Polsce. Ponadto, Mielno serwuje też wiele atrakcji w centrum.

Pensjonat Zacisze blisko Morza

Jednak dla osób, które chcą odpocząć od hałasu, który jest typowy dla samego serca Mielna, doskonałą propozycją, jest Pensjonat Zacisze. Położony jest on w ustronnym miejscu około 300 metrów od wybrzeża oraz 200 metrów od Jeziora Jamno. Lokalizacja jest więc bardzo dogodna.

Jednak Pensjonat zacisze.mielno.pl, charakteryzuje bogata oferta pokoi. Jest ich 16 – wśród nich zarówno jedno-, jak i dwuosobowe. Najwyższe ceny obowiązują w lipcu i sierpniu, gdyż to wtedy zjeżdża tam największa liczba turystów. Za miejscówkę jednoosobową zapłaci się 260 złotych, podczas gdy za dwuosobową 340 złotych. Za pokój z balkonem należy wyłożyć 380 złotych, a za Deluxe 420 złotych. W cenę wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Niższe koszty obowiązują za to w czerwcu oraz we wrześniu i w październiku. Można wtedy zapłacić od 140 złotych za pokój jednoosobowy do 320 złotych za pokój Deluxe. W każdej miejscówce jest Wi-Fi, łazienka oraz telewizor. Dopłacić za to trzeba za łóżeczko dla dziecka – 20 złotych oraz 40 złotych za pobyt psa. To pokazuje, że oferta proponowana przez Pensjonat Zacisze w Mielnie jest skierowana dla różnych grup osób – od tych, którzy planują spędzić tu czas samotnie, jak i dla rodzin z dziećmi.

Leave a Reply