• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Pomysł na prezent dla właściciela kryptowalut – portfel sprzętowy Ledger Nano S

admin      0    170 Views

Pomysł na prezent dla właściciela kryptowalut – portfel sprzętowy Ledger Nano S

Poszukujesz upominku dla osoby zafascynowanej nowoczesnymi technologiami? Wiesz, że jest właścicielem kryptowalut? Podaruj jej portfel sprzętowy Ledger Nano S, który zadba o wirtualny majątek!

Dlaczego warto stosować portfele sprzętowe?

Waluty wirtualne, czyli kryptowaluty nie mają fizycznej formy. Zamiast niej właściciel waluty tego typu legitymuje się specjalnym kluczem prywatnym.

Klucz prywatny może być przechowywany online, czyli w internecie, na przykład na giełdzie kryptowalut. Także można zapisać go na swoim komputerze albo smartfonie. Te metody nie są jednak rekomendowane, ponieważ narażają właściciela na utratę kryptowaluty.

Aby uzyskać lepsze zabezpieczenie swojego majątku, warto zastosować portfele sprzętowe, na których zapisuje się klucze do kryptowalut.

Ledger Nano S – najważniejsze cechy

Jednym z najczęściej stosowanych portfeli sprzętowych jest Ledger Nano S. To urządzenie uznanego producenta, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród właścicieli walut wirtualnych.

Ledger Nano S wyposażony jest w łącze USB, wyświetlacz oraz fizyczne przyciski na obudowie. Współpracuje z aplikacją mobilną Ledger Live i innym aplikacjami walutowymi. Można przechowywać na nim ponad 30 różnych walut, na przykład Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, XRP.

Certyfikat CC EAL5+ oraz specjalna architektura i chip zapewniają wysoki poziom ochrony dla przechowywanych w portfelu walut.

Ile kosztuje Ledger Nano S?

Za portfel sprzętowy Ledger Nano S należy zapłacić około 280-300 złotych w zależności od miejsca sprzedaży.

Zamówienia można składać w sklepach współpracujących z oddziałem Ledger Polska – również przez internet.

Leave a Reply