• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Jak ubrać się na wesele?

admin      0    106 Views

Jak ubrać się na wesele?

Ciepłe miesiące niezmiennie kojarzą się z weselami. Wybór odpowiedniej na tę okazję sukienki wydawałby się prosty, jednak pod uwagę należy wziąć kilka szczegółów. Dobrze dobrana kreacja powinna być elegancka i komfortowa, ale nie może przyćmiewać sukni panny młodej.

Kolor sukienki na wesele

Ważny jest kolor, w jakim wykonana została kreacja. Biel i wszystkie jej odcienie to barwy zarezerwowane dla panny młodej i założenie sukienki w tym kolorze byłoby prawdziwą wpadką. Warto dopytać się również o kolory sukienek dla druhen panny młodej, aby nie wprowadzać dodatkowego zamieszania podobnym strojem. Poza tymi wskazówkami, wybór kolorystyki jest właściwie dowolny, jednak sukienka na wesele powinna być elegancka i stonowana.

Długość i krój sukienki

Długie sukienki wieczorowe doskonale sprawdzą się w czasie wesela, pod warunkiem oczywiście, że suknia panny młodej również jest tak ozdobna. Jeżeli biała suknia ślubna będzie krótka, to nie wypada pokazywać się w długiej sukni balowej, która sięga aż do ziemi. Czasem lepiej jest też zrezygnować ze zbyt kusej sukienki koktajlowej.

Sukienka pasująca do sylwetki

Ogromną popularnością wśród kobiet cieszą się Chi Chi London sukienki, które tworzone są z myślą o różnych figurach. Każde ciało ma swoje atuty oraz fragmenty, które nie muszą być nadmiernie eksponowane. Elegancka kreacja na wesele powinna być przede wszystkim komfortowa, dlatego najlepiej zdecydować się na sprawdzony krój. Doskonałym wyborem dla kobiet o pełnych kształtach będą sukienki rozkloszowane, które prezentują się nad wyraz dobrze.

Leave a Reply