• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Elegancja i szyk w schodach drewnianych zaklęte

admin      0    102 Views

Elegancja i szyk w schodach drewnianych zaklęte

Wysokiej jakości drewno wykorzystywane w aranżacjach domów czy mieszkań to dziś oznaka nie tylko doskonałego smaku i gustu inwestorów, ale i dbałości o to, by wybierać najlepsze materiały z możliwych. Nic dziwnego więc, że dobre schody drewniane na Śląsku nie tracą na zainteresowaniu kupujących i wciąż cieszą się ogromną popularnością. Poznajmy bliżej jedną z ich najbardziej efektownych realizacji. Schody półkowe to jest to!

Minimalistycznie, ale jak gustownie

Schody półkowe Śląsk to dziś rozwiązanie aranżacyjne zaliczane do jednego z najbardziej popularnych. Choć prezentują się dość minimalistycznie, pozostają także rozwiązaniem innowacyjnym. A urok ich prostoty tkwi w nieskomplikowanej konstrukcji – oto stopnie schodów montowane są bezpośrednio do ściany nośnej, z wykorzystaniem zaprojektowanej wcześniej konstrukcji. A jak to się później ładnie prezentuje w rzeczywistości!

Drewno najwyższej jakości

Schody drewniane jak sama nazwa wskazuje, wykonuje się z drewna – najczęściej tego wysokogatunkowego, pochodzącego zarówno z gatunków typowych i powszechnie znanych, jak i tych bardziej egzotycznych. Ostateczny wybór zależy zawsze w gestii zamawiającego, choć różnorodne sugestie ze strony producenta są równie mile widziane – warto nie tylko się do nich koniecznie zastosować, co je przemyśleć.

Maksymalne bezpieczeństwo gwarantem

Specjalna konstrukcja schodów półkowych na Śląsku sprawia, że w pełni bezpiecznie korzystać z nich będą mogli wszyscy zainteresowani – niezależnie od tego, jak duża będzie masa ciała potencjalnych użytkowników. Mimo tego więc, że schody półkowe wydają się niemal „zawieszone” w powietrzu, to idealnie spełniać będą wszystkie swoje funkcjonalności, a przez to – cieszyć użytkowników przez naprawdę długi czas. Co więcej – schody te same w sobie są rozwiązaniem wysokiej klasy – nie będą wymagały więc zastosowania żadnych elementów dekoracyjnych, które w zestawieniu z klasyką konstrukcji drewnianej, okażą się po prostu zbędne.

Wybierając dobre schody drewniane na Śląsku warto postawić na konstrukcje opatrzone dumnym napisem „made in Poland”.

Leave a Reply