• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Dekoracje wnętrza – na co warto postawić

admin      0    108 Views

Dekoracje wnętrza – na co warto postawić

Wiele osób nie wyobraża sobie modnych i nowoczesnych wnętrz bez pięknych, eleganckich i sprawdzonych dodatków. Dlatego też, poniżej podpowiadamy co powinno się znaleźć w przytulnych mieszkaniach i domach, by domownicy czuli się w nich lepiej? Na co warto zwrócić uwagę w sklepach z wyposażeniem wnętrz. Odpowiedź poniżej.

Wazony

Eleganckie, kolorowe, ozdobne, o różnych wymiarach wazony to jeden z „must have” wśród dodatków, który powinien znaleźć się w naszych wnętrzach. Bez względu na to, czy znajdują się w nim kwiaty, czy też nie – wazony są bardzo ciekawym elementem pomieszczeń. Szczególnie, jeśli jest to wazon z grawerem czyli z napisem, który odzwierciedla nasze ulubione motto lub wazon ten jest personalizowany naszym imieniem, datą ważnej uroczystości lub też życzeniami od osoby, która go nam podarowała.

Karafki z grawerem

Karafki z grawerem bardzo stylowo wyglądają w takich miejscach jak biura, kancelarie czy też w gabinetach firmowych. Bardzo często są one elementem ozdobnych na barkach lub w witrynach, jednak można je stosować do różnych alkoholi, co jest bardzo eleganckie.

Coś dla bliskiej osoby

Piękne szkatułki z biżuterią, a tam wyjątkowy pierścionek z grawerem od partnera to zdecydowanie obowiązkowy element w każdej sypialni. Panie uwielbiają mieć wszystko poukładane, a gdy takie szkatułki pięknie się prezentują – wygląda to bardzo designersko. Takie szkatułki biżuteryjne można trzymać na zewnątrz – np. na toaletce lub stoliku nocny, można je także trzymać w szafkach lub komodach.

Leave a Reply