• asiathemes[at]gmail[dot]com
  • (2)245 23 68

Biurko do pracy na stojąco – design, który nie wyklucza funkcjonalności

admin      0    102 Views

Biurko do pracy na stojąco – design, który nie wyklucza funkcjonalności

Nowoczesność kreuje wiele gadżetów, które nieraz mają służyć i poprawiać komfort użytkowania, ale szybko okazują się tylko narzędziem, które zostało komercyjnie wypromowane przez reklamę. Biurko do pracy na stojąco wywołuje dużo emocji i ciekawości wśród osób, do których jego oferta jest skierowana . Czy jest to tylko kolejny, medialny twór, czy krok ku nowoczesnej formie poprawy zdrowia i efektywności w pracy?

Nowoczesny warsztat pracy

Designerskie wyposażenie przestrzeni biurowych jest widziane coraz częściej, szczególnie w dużych, europejskich korporacjach, ale też indywidualnych studiach projektowych i nowoczesnych warsztatach. Biurko regulowane, przy którym pracownicy stoją? Nowa moda, wizja pracodawcy czy inwestycja w zdrowie? Wszystkie odpowiedzi wydawać się mogą trafne.

Biurko z regulacją wysokości z pewnością dobrze wygląda.  Odznacza się minimalizmem i prostą formą, która skrywa w sobie ogromny potencjał. Dobry profil blatu zapewnia optymalne utrzymywanie właściwej postawy zarówno podczas stania, jak i siedzenia . To klucz do osiągania komfortu z użytkowania. A co ze zdrowiem?

Ciekawość, która procentuje

Biurko do pracy na stojąco staje się pomału stylem życia i inwestycją w dobrą kondycję ciała. Ci, którzy go nie wypróbowali twierdzą, że to tylko gadżet, ale prawdą jest, że wiele przeprowadzonych badań potwierdziło, że zmiana postawy w trakcie pracy wpływa na stan mięśni, oraz obniżanie ryzyka związanego z utratą zdrowia. Aby się o tym przekonać, trzeba wstać i popracować. Wyposażenie stanowiska w biurko regulowane, samoczynnie skłoni pracownika do spróbowania nowości, a odczuwalny efekt sprawi, że ciekawość zostanie nagrodzona wdrożeniem nowego stylu pracy.

Leave a Reply